گزارش برنامه های پیش رو گردش آفرینان پارس

گردش آفرینان پارس

منو

گزارش برنامه های پیش رو

گزارش برنامه های پیش رو

 

امروز همراه مدیران شهری منطقه ۱۱ به دیدن جاذبه های منطقه ۱۱ جهت طراحی مسیر های گردشگری این منطقه برای ماه های اسفند و فروردین پیش رو
ابتدا از میدان حسن آباد شرو ع کردیم ارائه توضیحات و بازدید داشتیم سپس در خ امام خمینی وارد شدیم و به ساختمانهای ثبت احوال رسیدیم توضیحات ارائه شد و به مقبره شیخ هادی نجم آبادی رسیدیم و پس از زیارت به دیدن خانه استاد مقدم رفتیم که به راستی از نقاط برتر گردشگری و مایه افتخار تهران می باشد بسیار به گرمی از طرف مدیریت و کادر و راهنماها استقبال شد که جای تشکر دارد.
بعد از آن قدم زنان به موزه قرآن رفتیم ،بازدید و ملاقات مدیریت محترم موزه انجام شد بسیار زیبا و دیدنی به واقع به دوستان پیشنهاد می شود.
پیاده به خانه پرفسور عدل(پژوهشکده هنرامروزی) رفتیم ملاقات و ابراز مشکلات و کاستی ها انجام شد.
خانه انیس الدوله

خانه انیس الدوله

 

خانه امیر بهادر

خانه امیر بهادر

حمام انصاری

حمام انصاری

تالار آیینه ( خانه امیر بهادر )

تالار آیینه ( خانه امیر بهادر )

تالار همایش ( امیر بهادر )

تالار همایش ( امیر بهادر )

خانه امیر بهادر

خانه امیر بهادر

 

پس از آن به دیدن خانه امیر بهادر خان(انجمن آثار و مفاخر فرهنگی) رفتیم خدمت استاد و مدیریت رسیدیم و بعد از آن به خانه انیس الدوله سوگلی ناصرالدین شاه رفتیم که امروز مالکیتش با صنف گوشت فروشان تهران است. بعد هم از حمام انصاری که تبدبل به سفر خانه ای زیبا شده رفتیم و بر نامه ما به پایان رسید
گفتنی است که به زودی مسیر های گردشگری این منطقه در دسترس خواهد بود، این نقاط هرگز در مسیر های تهرانگردی تعریف و استفاده نشده است. و گردش آفرینان پارس باز هم افتخار پیشرویی را دارد.
تا یار چه خواهد و چه پسندد. ارادت
امین غلامعلی
۹۳/۹/۲۶

دسته بندی ها:   انعکاس خبری فعالیت ها

نظرات