گزارش تور تهرانگردی آسمان نمای تهران » گردش آفرینان پارس گردش آفرینان پارس

گردش آفرینان پارس

منو

گزارش تور تهرانگردی آسمان نمای تهران

گزارش تور تهرانگردی آسمان نمای تهران

گزارش تور تهرانگردی آسمان نمای تهران – در ادامه برگزاری تورهای تهرانگردی  ویژه منطقه۸شهرداری تهران این بار همراه بودیم با مدرسه دخترانه ایمان.
برنامه گشت این دانش آموزان بازدید از آسمان نمای تهران واقع در خیابان شریعتی بود.ساعت شروع ۸/۳۰صبح بود که تا ساعت ۱۱ به طول انجامید.تعداد دانش آموزان ۹۰ نفر بود که به همراه مربیان و آموزگاران مدرسه شرکت کرده بودند.
در ابتدا بچه ها به اتاق سینما ۳بعدی رفتند و شروع به تماشای فیلمی شگفت انگیز و پر شور و حال درباره علم باستان شناسی و تغییر و تحولات عظیم کره زمین و انقراض حیوانات عظیم الجثه پرداختند.
با حرکت حیوانات آبزی در اعماق اقیانوس ها صدای جیغ و فریاد دختران مدرسه ایمان که توام بود با دلهره و اشتیاق زیاد بلند می شد.حدودا فیلم ۴۵دقیقه بود و پس از فیلم بچه ها به سمت گنبد کهکشان به راه افتادند.
اینجا جایی بود که دیگه کوچکترین صدایی شنیده نمی شد و همه محو مدل کهکشانی در بالای سرشان شده بودند.به بچه ها درباره پیدایش و قدمت کهکشان؛ عمر ستاره ها؛ صور فلکی و اجرام کهکشانی اطلاعات کسب کردند.
گنبد آسمان پس از نیم ساعت به اتمام رسید و بچه ها با کلی مطالب جدید و علمی سالن آسمان نما رو ترک کردند.
در طول راه بازگشت به مدرسه برای بچه ها درباره آسمان بیکران و شگفتی هایش صحبت کردم و حالا کلی حرف جدید و بحث تازه داشتیم که باهم رد و بدل کنیم این بود یکی دیگر از گزارش های تور گردش آفرینان.
آسمان دلتان همیشه آفتابی .
تهران با گردش آفرینان پارس زیباست.
به امید دیدار شما در تورهای گردش آفرینان پارس

 

دسته بندی ها:   آرشیو تهرانگردی, تهران گردی

نظرات