گزارش برنامه پنجم عکاسی گردش آفرینان پارس

گردش آفرینان پارس

منو

گزارش برنامه پنجم عکاسی

گزارش برنامه پنجم عکاسی

IMG_3864

برنامه پنجم عکاسی

 

در روز پنجشنبه ۱۶ بهمن ماه سال۹۳ برای بازدید از ایستگاه دروازه دولت راهی شدیم ابتدا از خیابان انقلاب (ایزن هاور سابق)دیدن و ارایه توضیحات شد.
پس از آن به میدان آزادی و سپس به موزه خوردو های کلاسیک رسیدیم و در هر جا ارایه توضیحات را داشتیم و دو کالسکه معروف  دیدنی ناصر الدین شاه و مراسم تاجگذاری پهلوی دوم را دیدیم بعد از آن به مشاهده خودروهای زیبا و یگانه ثریا همسر دوم محمد رضا و خودرو های دست ساز ولیعهد پرداختیم وبا توضیحات عالی کنار هم جمع بودیم و همچنین استاد برتر عکاسی جناب آقای بابک برزویه هم اطلاعات زیادی را در راستای نحوه عکاسی و تنظیمات دوربین بیان کردند.

برنامه پنجم عکاسی

برنامه پنجم عکاسی

بعد از چند عکس دسته جمعی راهی شهرک سینمایی غزالی شدیم. در بدو ورود در مجموعه از سمت مدیریت و حراست با یک نا هماهنگی بسیار نا به سامان مواجه شدیم  که بعد از خوردن کیک تولد یکی از دوستان تور در سفره خانه گراند هتل مشکل بر طرف و دوستان شروع به عکاسی کردند سپس صرف نهار به همراه میهمانان عزیزمون در گراند هتل داشتیم  و پس از آن به برج ازادی رفتیم که از طبقات بازدید شد و به لطف خدا و کمک جناب سلطانی عزیز درب برای دیدن از آن مجموعه هم باز شد و دوستان عکاسی کردند لازم به ذکر است که آنجا اصلا بازدید عموم ندارد و برای گروه ما این مهم میسر شد و به خواست خدا آسمان بسیار زیبا ابی و صاف بود و عکس های بی نظیری توسط دوستان گرفته شد . بعد از ان گروهی رفتیم چایی و رولت صرف کردیم جای کسانی که نبودند بسیار سبز
برنامه پنجم عکاسی

برنامه پنجم عکاسی

منتظر دیدنتون در برنامه های آتی هستیم:))

دسته بندی ها:   بازتاب خبری, تهران گردی, تور داخلی یک روزه

نظرات