گزارش تور تهرانگردی ویژه معلولین » گردش آفرینان پارس گردش آفرینان پارس

گردش آفرینان پارس

منو

گزارش تور تهرانگردی ویژه معلولین

گزارش تور تهرانگردی ویژه معلولین

یک تور خاص و متفاوت

گزارش تور تهرانگردی ویژه معلولین – یک تور پر از لحظه های ناب، این توری ویژه بود که در تاریخ ۷ مهر ۱۳۹۴ به همت سازمان رفاه در دریاچه چیتگر برگزار شد. این تور مقارن با هفته دفاع مقدس بود.در حدود ۱۰۰۰ معلول جسمی و ذهنی از ۲۲ منطقه تهران گرد هم آمده بودند تا اوقات خوشی را سپری کنند.

از ساعت ۹ الی ۱۰ صبح اتوبوس های حامل معلولین یکی پس از دیگری وارد ضلع غربی دریاچه چیتگر شدند و راهنمایان گردش افرینان پارس در فواصل مختلف به این عزیزان خیرمقدم گفتند و تا جایگاه ویژه همراهی کردند.

برنامه های متنوعی در نظر گرفته شده بود که ابتدا آقای صابر خراسانی در مدح حضرت علی(ع) مداحی جالبی را اجرا کردند که با تشویق بی امان مدعوین مواجه شد و سپس گروهی از بندرعباس اجرای دلنشینی از موسیقی بندری داشتند و به برنامه شور و حال خاصی داده بودند.سخنرانی خانم دکتر زمانی درمورد خانه های بهداشت مناطق ۲۲ گانه و اجرای بیشتر تورهای معلولین باعث بالا رفتن روحیه عزیزان کم توان و خانواده هایشان شد.از دیگر خدمات در این تور ارائه ویلچر برای عزیزانی بود که طی کردن مسافت برایشان سخت بود.در این بین راهنمایان گردش آفرینان از هرگونه کمک و خدمتی که از دستشان برمی آمد دریغ نکردند.

و خوشحالیم که سهمی هرچند کوچک در این دورهمی زیبا داشتیم برنامه ساعت ۱۲ به اتمام رسید و در پایان از عزیزان با بسته های غذا و نوشیدنی پذیرایی شد.

 

 

دسته بندی ها:   آرشیو تهرانگردی, تهران گردی, گردش آفرینان پارس

نظرات