گزارش تور دوم عکاسی شمیرانات گردش آفرینان پارس

گردش آفرینان پارس

منو

گزارش تور دوم عکاسی شمیرانات

تور عکاسی شمیرانات

 عکس از علی خزایی

عکس از علی خزایی

 

با ابراز افتخار وکمال خوشحالی نسبت به برگزاری برنامه دیگر در تور عکاسی شمیرانات “گردش تهران” در مسیر شمیرانات در تاریخ ٩٣/١٠/۲۶ از مبدا ایستگاه میدان تجریش برگزار شد.
در این برنامه گروه در ابتدا از توضیحات مجموعه کاخ سعد آباد استفاده و اقدام به بازدید و عکاسی از موزه ملت و سبز که یاد و نشان زندگی پهلوی اول و دوم رادر ایران بازگو میکند بعد از آن به ملاقات خاطرات رقم خورده توسط برادران امیدوار رفتیم. میهمانان از تو ضیحات و مطالب طرح شده آموزشی آقای برزویه استفاده نمودند که به مواقع کاربردی و راحت و قابل فهم بود.

دوستان شرکت کننده تور

پس ا ز پیاده روی طولانی برای خروج از مجموعه سعدآباد برای نهار به رستوران هیوا رفتیم ،پس از صرف نهار و چای برای بازدید موزه سینما راهی شدیم. که مکان زیبا و مناسبی برای عکاسی هست کلی از توضیحات آقای برزویه سود بردیم و در انتها به موزه موسیقی رقتیم و لوح مخصوص آن روز که از قبل تهیه شده بود به امضای کلیه دوستان رسید و امیدوارم که روز خوبی برای میهمانان رقم خورده باشد.
منتظر دیدنتون در برنامه های آتی هستیم.
IMG_1797

عکس یاد بود با امضا دوستداران عکاسی تور گردش آفرینان پارس

 

 

IMG_1880

عکس از علی خزایی

 

 

عکس از هادی انصاری

عکس از هادی انصاری

 

IMG_1872

عکس از هانیه صادقی

 

 

دسته بندی ها:   انعکاس خبری فعالیت ها, بازتاب خبری, تهران گردی, تهران گردی پیاده, تهران گردی سواره, تهران گردی طبیعت, گردش آفرینان پارس

نظرات