گزارش تور تهرانگردی گروه ناجا » گردش آفرینان پارس گردش آفرینان پارس

گردش آفرینان پارس

منو

گزارش تور تهرانگردی گروه ناجا

 

گزارش تور تهرانگردی گروه ناجا

گزارش تور تهرانگردی گروه ناجا – ۲۹شهریور ۹۴ آخرین تور تهرانگردی فصل تابستان ما با گروه ۱۲۰ نفره ناجا ساعت ۸:۳۰ آغاز شد.در پایگاه شهید قلی زاده به همراه راهنمایان منتظر کارکنان محترم ناجا و خانواده هایشان بودیم و قرار بود توری سرشار ازهیجان و انرژی را برگزار کنیم.
در این تور در خدمت خانواده های نیروی زحمتکش ناجا بودیم که در ابتدای امر از پل زیبای طبیعت و بوستان حضرت ابراهیم(ص) در منطقه فرهنگی گردشگری عباس آباد بازدید کردیم و از توضیحات کامل راهنمایان تور لذت بردیم از جذابیت های یک تور وجود راهنمای با تجربه و خوشرو است که خدارو شاکریم گردش آفرینان پارس از این حیث بهره کافی برده است.
حدود ساعت ۱۱ به طرف برج میلاد حرکت کردیم.وجود کودکان ، شور و حال خاصی را به تور داده بود و برای این عزیزان هم شنیدن اطلاعات بسیار جالب بود.به اتفاق عزیزان به ارتفاع ۲۸۰ متری از برج میلاد که به سکوی دید باز معروف است رسیدیم و دورتادور تهران را رصد کردیم.
ساعت ۱۲ برج میلاد را به طرف تالار پذیرایی رفتاری ترک کردیم و در بین راه با میان وعده از مسافران پذیرایی شد.یکساعتی را صرف غذا خوردن و گپ زدن با مسافران عزیز و دوست داشتنی سپری کردیم و آماده شدیم برای رفتن به آخرین سایت که کاخ موزه زیبای گلستان بود.
کاخ گلستان مثل همیشه زیبا و آرام بود.از تخت مرمر و خلوت کریمخانی تا موزه سلام و ظروف، از شمس العماره و بادگیر تا موزه مردم شناسی همه و همه پر از قدمت بود و واقعا می شد گذر ایام و تاریخ را احساس کرد. کم کم سفر یکروزه رو به اتمام بود و باید از دوستان خداحافظی می کردیم. اما این قول را دادند که حتما تجربه های دیگری را هم از تهرانگردی با گردش آفرینان پارس داشته باشند.

دسته بندی ها:   آرشیو تهرانگردی, تهران گردی

نظرات