گزارش تورتهرانگردی ویژه منطقه8شهرداری تهران » گردش آفرینان پارس گردش آفرینان پارس

گردش آفرینان پارس

منو

گزارش تورتهرانگردی ویژه منطقه۸شهرداری تهران

گزارش تورتهرانگردی ویژه منطقه۸شهرداری تهران

گزارش تورتهرانگردی ویژه منطقه۸شهرداری تهران – شروع پاییز همراه بود با آغاز همکاری گردش آفرینان پارس با شهرداری منطقه ۸(معاونت اجتماعی شهرداری منطقه هشت واقع در بلوار رسالت خیابان دردشت) جهت برگزاری تورهای تهرانگردی ویژه سرای محلات ، مدارس، خانه های سلامت، کانون ها و معاونت اجتماعی این منطقه.
پس از برگزاری تورهای تهرانگردی برای مناطق مختلف شهرداری تهران از جمله شهرداری مناطق یک ، چهارده ، پانزده و… این بار نوبت اهالی محترم منطقه هشت تهران بود که تهرانگردی را با گردش آفرینان پارس تجربه کنند. تورها شامل تورهای زیارتی ، سیاحتی و مناسبتی بود. چون این بازه زمانی مصادف بود با هفته دفاع مقدس، هفته سلامت، روز کودک ، روز دانش آموز و… بیش از ۲۰ تور جهت گرامیداشت این مناسبت ها برگزار شد. مقاصد گردشگری امامزاده قاسم(ع)، امامزاده صالح(ع) ،حرم حضرت عبدالعظیم بی بی شهربانو شهر ری ، امامزاده پنج تن لویزان.باغ موزه دفاع مقدس ، سیرک پارک ارم، باغ پرندگان، سورتمه دربند، کاخ گلستان، بوستان بهشت مادران، پارک نیاوران و … بودند.

از افتخارات و مباهات تیم گردشگری گردش آفرینان پارس اجرای تمامی این تورها برای اقشار مختلف در رده های سنی گوناگون و با رضایتمندی کامل می باشد.در راستای اهداف این شرکت که رضایتمندی و توسعه صنعت گردشگری در صدر آن قرار دارد و با مشارکت شما شهروندان گرامی بر آن شدیم تا تسهیلات بیشتر در جهت رفاه حال شما عزیزان مهیا کنیم باشد که در این امر مهم همچون گذشته یار و یاور ما باشید.

لازم و ضروری است که از کارکنان زحمتکش و وظیفه شناس معاونت اجتماعی منطقه ۸ که نهایت همکاری را با ما داشتند تشکر و قدردانی داشته باشیم.

گردش لذت بخشه با گردش آفرینان!

 

 

دسته بندی ها:   آرشیو تهرانگردی, تهران گردی, تهران گردی مناسبتی

نظرات