تور آنتالیا وِیژه نوروز 94 گردش آفرینان پارس

گردش آفرینان پارس

منو

تور آنتالیا وِیژه نوروز ۹۴

تور آنتالیا وِیژه نوروز۹۴

Hafen mit der Altstadt von Antalya, Südküste, Türkei

آنتالیا

 

 

 

آنتالیا-page-001

تور آنتالیا وِیژه نوروز۹۴

w5-page 1-page-001

 

 

تور آنتالیا وِیژه نوروز۹۴

مرکز صنعت توریسم و گردشگری ترکیه است.۳۰ درصد از کل توریستهای خارجی ترکیه به این شهر وارد میشوند.کل استان آنتالیا دارای ۶۷۵ کیلومتر ساحل است.

 پلاژها ، بندرها و شهرهای باستانی زیادی در کنار آن قرار دارند.از جمله منطقه باستانی زانتوس که در فهرست میراث جهانی قرار دارد.موقعیت جغرافیائی این شهر درمنطقه دریای مدیترانه قرار دارد.

آب و هوای آنتالیا به گونه ای است که ۳۰۰ روز در سال آفتابی میباشد و بهشتی برای فعالیتهای ورزشی مانند موج سواری ، قایقرانی ، اسکی روی آب و ورشهای متنوع دیگر میباشد.

هتل محل اقامت، یکی از اساسی ترین اجزا سفر محسوب می شود، بنابراین با توجه به هدفتان از سفر، محل اقامت خود را انتخاب کنید تا بتوانید بیشترین استفاده را از لحظات خود در آنتالیا بکنید. انواع اقامتگاه ها از هتلهای معمولی تا هتل های لوکس ۵ ستاره، در آنتالیا وجود دارد. معمولاً خدمات در هتل های آنتالیا به صورت All Inclusive یا شامل همه چیز ارائه می شود(صبحانه،نهار،شام و نوشیدنی رایگان)، اما کیفیت این خدمات در هتل های ۵ ستاره از سطح بالاتری برخوردار است. بیشتر این هتل ها در کِمر، بِلک، لارا، آلانیا و سیده قرار دارند. به صورت کلی می توان گفت لوکس ترین هتل ها در شهر بِلک واقع شده اند. بسیاری از اقامتگاه های ۵ ستاره جدید آنتالیا در منطقه لارا و کندو ساخته شده اند؛ این منطقه نزدیک ترین منطقه به فرودگاه آنتالیاست.

 

کِمر(KEMER)

کِمر در فاصله ۴۳ کیلومتری و در ضلع جنوب غربی آنتالیا واقع شده است.طول سواحل آن ۵۲ کیلومتر است. اصلی ترین جاذبه گردشگری این منطقه، طبیعت فوق العاده آن است. به هم رسیدن دریا، جنگل و کوه در این منطقه، محیطی دلنشین ایجاد کرده است. بسیاری از اقامتگاه های لوکس آنتالیا در این منطقه ساخته شده است.

 

بِلک(BELEK)

بی شک برای گردشگرانی که دوست دارند بهترین نقاط دنیا را تجربه کنند، منطقه بِلک مانند بهشتی است که در سواحل دریای مدیترانه واقع شده است. بِلک در ۳۰ کیلومتری شرق آنتالیا واقع شده است. اقامتگاه های لوکس با تمامی امکانات رفاهی، چندین و چند زمین گلف، سواحل زیبا و آب های شفاف مدیترانه. بِلک یکی از پدیده های صنعت گردشگری ترکیه محسوب می شود.

 

ساحل لارا(LARA)

ساحل لارا با مساحتی در حدود ۱۸۰۰۰۰۰ مترمربع یکی از بزرگترین تفرجگاه های آنتالیا به شمار می رود و شنی میباشد. ۱۱ باشگاه، ۴ رستوران، ۴ کافه، ۲ زمین فوتبال، یک پارک عجایب، محوطه ای برای والیبال ساحلی، ورزش های آبی، اسکیت و فوتبال ساحلی، بخشی از امکانات ساحل لارا است.

ساحل کنیالتی(KONYAALTI)

پارک ساحلی کنیالتی مخصوص کسانی است که ترجیح می دهند در نقطه ای نزدیک به مرکز شهر به تفریح بپردازند و ساحل سنگی دارد. شنا در منطقه امن دریا، استفاده از امکانات بازی های آبی، پینت بال، گلف و اسب سواری، از جمله امکاناتی است که در دسترس گردشگران قرار دارد.

دسته بندی ها:   آنتالیا, تور ترکیه, گردش آفرینان پارس

نظرات