تهرانگردی با اتوبوس هاپ آن هاپ آف » گردش آفرینان پارس گردش آفرینان پارس

گردش آفرینان پارس

منو

 

تهرانگردی با اتوبوس هاپ آن هاپ آف

تهرانگردی با اتوبوس هاپ آن هاپ آف

نوروز امسال شیوه جدید تهرانگردی را با گردش آفرینان تجربه کنید با تورهای گشت و گذار تهران hop-on hop-off

تورها در دو مسیر تهران بزرگ (خط آبی) و تهران قدیم (خط قرمز) با ۱۲ ایستگاه در هر مسیر انجام خواهند شد. ساعت حرکت اتوبوسها از ۱۰ صبح الی ۶ عصر هر روز می‌باشد و اتوبوسها در طول این مدت در مسیرها در حال گردش هستند. شما می‌توانید برای تهیه‌ی بلیط، به باجه‌های فروش در ایستگاههای مرکزی واقع در میدان تجریش و میدان امام خمینی مراجعه کنید. مدت اعتبار بلیطها ۲۴ ساعت و ۷۲ ساعت تعین شده و به این معنی‌ست که بلیط ۲۴ ساعته شما از ساعت خرید تا ساعت ۶ بعد از ظهر همانروز و همچنین از ساعت ۱۰ صبح روز بعد تا همان ساعت خرید در روز قبل اعتبار خواهد داشت. هزینه‌ برای مسافران ایرانی ۴۹هزار تومان برای بلیط ۲۴ ساعته و ۷۹ هزار تومان برای بلیط ۷۲ ساعته می‌باشد و این هزینه برای مسافران غیر ایرانی ۴۰ و ۶۰ دلار خواهد بود.

خدمات تور شامل راهنمای دوزبانه در اتوبوس و نوشیدنی می‌شود. شما می‌توانید در تمام مسیر در اتوبوس بمانید و مسیر را به طور کامل بگردید، یا در صورت تمایل در ایستگاهها پیاده شوید و پس از گشت و گذار، به محل ایستگاه بازگشته با اتوبوس بعدی به مسیر ادامه دهید.

جهت دیدن مسیرها روی لینک زیر کلیک کنید:

map

#تهرانگردی #تهران #تهران_را_ببینیم #گردش_تهران #گشت_تهران #شهرگردی #تهران_قدیم
#طهران_قدیم #بافت_تاریخی #تور #گردشگری #هاپ_آن_هاپ_آف #شهرگردی_از_داخل_ماشین #اتوبوس_دوطبقه #گردش_آفرینان
#Tehran #explore_Tehran #Tehran #Tehran_tour #excursion #Tehran_excursion #hop_on_hop_off #hoponhopoff #double_Decker_bus #red_bus

دسته بندی ها:   تهران گردی, گردش آفرینان پارس

نظرات