بانوان سفرا گردش آفرینان پارس

گردش آفرینان پارس

منو

بانوان سفرا

تهرانگردی بانوان سفرا

 

از طرف معاونت و مشاور بانوان شهردار محترم منطقه١ برنامه بازدید و گشت شمیران با مدیریت و برنامه ریزی شرکت گردش تهران به خوبی و الحمد الله با رضایت کامل میهمانان برگزار شد و شرح برنامه ها یه شکل زیر می باشد.
گشت امروز با حضور بانوان سفرا در صبح روز پنج شنبه ساعت٩صبح از جلوی منطقه ١ اغاز شد.
ابتدا به موزه موسیقی رفتیم و با استقبال مدیریت محترم اقای علی مرادخانی که بسیار شیوا و شنیدنی بود به نظاره موزه ایستادیم.این موزه با هدف حفظ ومیراث موسیقی ملی و هنری پیشکسوتان در دنیای موسیقی تاسیس و راه اندازی شده است و به حق باعث وجد بازدید کننده می شود.
همچنین این موزه به سیستم الکترونیکی و با هوش گویا مجهز است که در هر لحظه مانند راهنمایی در حال همراهی بازدید کننده است.
پس از بازدید برای استراحت و تجدید قوا به کافه موزه رفتیم و بسیار به جا و به موقع با توجه به گرمای هوا تجدید شدیم.
سپس به قصد موزه حسابی رهسپار شدیم و در انجا با اسقبال ایرج خان حسابی و توضیحات شیوا ایشان در مورد خانه و نحوه زندگی و مرارت ها و تلاشهای پدر مواجه شدیم.
و توضیح دادند در مورد تلاشها و استقامت ایشان و جایگاه و معروفیت ایشان در ایران و دنیا و مرارت ها در مورد علم و تکنولوژی و اینکه در ایران لقب پدر علم فیزیک را به یدک می کشند،به نفسیر صحبت کردند.
بعد از ان به باغ موزه هنر ایرانی رفتیم که نه تنها به علت سبزی و جذاب بودن اتمسفرش که به خاطر کلکسیون ماکت ابنیه مهم تاریخی ایران  که (سیر معماری ایران قبل از اسلام و بعد از ان را نشان میدهد)پس از گذر از مسیر پر پیچ و خم که نشان از گذر زمان و دوره های مختلف تاریخی دارد به حق در تهران یگانه است.
هنچنین نهار در باغ سرو شد که بسیار مکان مناسب و خوشایندی برای صرف نهار بود.
باید گفت که رضایت مهمانان بهترین خسته نباشید برای ما و تیم اجراییست.

دسته بندی ها:   گردش آفرینان پارس

نظرات